Dodati proizvodi
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 354mm x 549mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa od 240mm do 300mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 30 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Za potrebe racionalnog iskorišćavanja užih prostora |
| Inox izlivna cev | |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 65 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 14,6 kg |
Detaljnije51.110,00 RSD45.999,00 RSD
Detaljnije26.890,00 RSD24.201,00 RSD
Detaljnije15.400,00 RSD13.860,00 RSD
- 15 %Detaljnije24.400,00 RSD20.740,00 RSD
Detaljnije24.890,00 RSD22.401,00 RSD














