Dodati proizvodi
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 395mm x 518mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 30 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 65 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 15,5 kg |
-
- 15 %Detaljnije15.900,00 RSD13.515,00 RSD -
- 20 %Wi-FiDetaljnije59.980,00 RSD47.984,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije32.220,00 RSD28.998,00 RSD -
- 20 %Wi-FiDetaljnije60.900,00 RSD48.720,00 RSD -
Detaljnije27.770,00 RSD24.993,00 RSD













