Dodati proizvodi
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 454mm x 1105 mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 120 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 265 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 35,2 kg |
-
- 15 %Detaljnije21.800,00 RSD18.530,00 RSD -
Detaljnije26.660,00 RSD23.994,00 RSD -
Detaljnije34.440,00 RSD30.996,00 RSD -
Detaljnije36.660,00 RSD32.994,00 RSD -
- 15 %Detaljnije15.900,00 RSD13.515,00 RSD














