Dodati proizvodi
METALAC Hydra MB emajl bojler 80 litara horizontalni desni 111444
21.300,00 RSD 19.170,00 RSD
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Horizontalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 395mm x 1018mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 80 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Pogodni za specifične uslove montaže – ušteda prostora |
| Unutrašnja regulacija, štapni termostat podešen na | |
| optimalnu temperaturu 55-60 ̊C | |
| Inox izlivna cev | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 200 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 27,5 kg |
-
Detaljnije28.600,00 RSD25.740,00 RSD -
- 15 %Detaljnije17.800,00 RSD15.130,00 RSD -
Detaljnije
11.700,00 RSD10.530,00 RSD -
- 13 %Detaljnije56.900,00 RSD49.503,00 RSD -
Detaljnije28.600,00 RSD25.740,00 RSD











