Dodati proizvodi
EUROVIT konzolna wc šolja W740601
9.400,00 RSD 8.460,00 RSD
| visina | 37,60 cm |
| širina | 36 cm |
| dubina | 52 cm |
| materijal | sanitarna keramika |
| boja | bela sjaj |
| montaža | konzolna (viseća) |
| proizvođač | Ideal Standard |
| šifra prozvoda | W740601 |
Detaljnije12.420,00 RSD11.178,00 RSD
Detaljnije15.500,00 RSD13.950,00 RSD
Detaljnije6.200,00 RSD5.580,00 RSD
Detaljnije6.200,00 RSD5.580,00 RSD- Detaljnije
6.550,00 RSD5.895,00 RSD











