Dodati proizvodi
CONNECT konzolna wc šolja sa soft close daskom E716601
19.040,00 RSD 17.136,00 RSD
| visina | 30 cm |
| širina | 36,50 cm |
| dubina | 54,50 cm |
| materijal | sanitarna keramika |
| boja | bela sjaj |
| wc daska | Soft Close mehanizam – sporospuštajuća wc daska |
| montaža | konzolna (viseća) |
| proizvođač | Ideal Standard |
| šifra prozvoda | E716601 |
Detaljnije12.070,00 RSD10.863,00 RSD
Detaljnije12.070,00 RSD10.863,00 RSD
Detaljnije6.380,00 RSD5.742,00 RSD
Detaljnije11.100,00 RSD9.990,00 RSD
Detaljnije6.620,00 RSD5.958,00 RSD











