Dodati proizvodi
METALAC Hydra-Praktik RFI inox bojler 50 litara 145538
22.700,00 RSD 20.430,00 RSD
SKU: 6168
Kategorije: BOJLERI 50 LITARA, BOJLERI VERTIKALNI, METALAC BOJLERI
Oznake: 50 litara, Prohromski
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Inox |
| Garancija | 10 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 454mm x 605mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Elipsasta |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 50 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (niklovani) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Radni i sigurnosni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 110 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 15,1 kg |
-
Detaljnije36.660,00 RSD32.994,00 RSD -
- 20 %Wi-FiDetaljnije60.900,00 RSD48.720,00 RSD -
Detaljnije26.660,00 RSD23.994,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije32.220,00 RSD28.998,00 RSD -
Detaljnije28.880,00 RSD25.992,00 RSD













