Dodati proizvodi
METALAC Hydra-Slim emajl bojler 50 litara 109919
17.830,00 RSD 16.047,00 RSD
SKU: 3469
Kategorije: BOJLERI 50 LITARA, BOJLERI VERTIKALNI, METALAC BOJLERI
Oznake: 50 litara, Emajlirani
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 354mm x 799mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa od 240mm do 300mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 50 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Za potrebe racionalnog iskorišćavanja užih prostora |
| Inox izlivna cev | |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 115 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 19,8 kg |
-
Wi-FiDetaljnije25.490,00 RSD22.941,00 RSD -
Detaljnije25.550,00 RSD22.995,00 RSD -
- 20 %Wi-FiDetaljnije59.980,00 RSD47.984,00 RSD -
- 15 %Detaljnije21.800,00 RSD18.530,00 RSD -
Detaljnije43.330,00 RSD38.997,00 RSD














