Dodati proizvodi
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 395mm x 518mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 30 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 65 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 15,5 kg |
-
Wi-FiDetaljnije31.700,00 RSD27.579,00 RSD -
Detaljnije25.550,00 RSD22.995,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije25.000,00 RSD21.750,00 RSD -
Detaljnije28.880,00 RSD25.992,00 RSD -
Detaljnije34.440,00 RSD30.996,00 RSD













