Dodati proizvodi
METALAC Hydra-Standard EZV inox bojler 80 litara E2i 146039
25.990,00 RSD 23.391,00 RSD
SKU: 9361
Kategorije: BOJLERI 80 LITARA, BOJLERI VERTIKALNI, METALAC BOJLERI
Oznake: 80 litara, Prohromski
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Inox |
| Garancija | 10 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 395mm x 1018mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Elipsasta |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 80 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (niklovani) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Radni i sigurnosni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 175 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 20,5 kg |
-
- 20 %Wi-FiDetaljnije59.980,00 RSD47.984,00 RSD -
Detaljnije20.550,00 RSD18.495,00 RSD -
Detaljnije28.880,00 RSD25.992,00 RSD -
- 15 %Detaljnije24.400,00 RSD20.740,00 RSD -
Detaljnije20.550,00 RSD18.495,00 RSD














