PERLA baterija za protočni bojler izliv 200 mm JP362001
5.050,00 RSD 4.545,00 RSD
Uporedi
SKU: 3231 Kategorija:
Opis
proizvođač/serija ROSAN PERLA šifra proizvoda JP362001
tehničke karakteristike
Jednoručna baterija Zidna montaža Otvorena veza bojler-baterija
Smanjeni protok 3 – 5 lit/min Keramički mešač KEROX® 35 NDO HWS Pokretni izliv 200mm
Hromirana rozeta Klasa bučnosti II
radni uslovi
Maksimalni radni pritisak: 5 bar Preporučeni radni pritisak: 3 bar Minimalni radni pritisak: 1 bar