Dodati proizvodi
Tuš kabina 80×120 EX802N KBKEX802N1
36.660,00 RSD 32.994,00 RSD
Kod nas možete pronaći širok asortiman tuš kabina sa kaljenim staklom.
Opis
| proizvođač | Exceed |
| dimenzija tuš kabine | 80×120 cm |
| visina tuš kabine | 195 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| otvaranje | klizno |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| materijal profila | aluminijum |
| boja profila | silver, sjaj |
| napomena | cena je za tuš kabinu bez tuš kade |













