Dodati proizvodi
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Inox |
| Garancija | 10 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 454mm x 965mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Elipsasta |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 100 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (niklovani) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Radni i sigurnosni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 220 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 23,3 kg |
-
Detaljnije55.550,00 RSD49.995,00 RSD -
Detaljnije20.550,00 RSD18.495,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije45.400,00 RSD39.498,00 RSD -
Detaljnije20.550,00 RSD18.495,00 RSD -
Detaljnije15.400,00 RSD13.860,00 RSD














