41.000,00 RSD 36.900,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 75 x 45 x 50 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | blue |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |
34.200,00 RSD 30.780,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 75 x 48 x 53 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | iverica |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Piramida |
U ponudi je i ostali kupatilski nameštaj različitih dimenzija.
41.000,00 RSD 36.900,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 75 x 45 x 50 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | green |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |
- 25 %
35.300,00 RSD 26.475,00 RSD
| dimenzije | komplet kupatilskih ormarića – ormarić sa umivaonikom i ormarić sa ogledalom |
| materijal fronta | 75 x 45 x 58 cm / 75 x 15 x 70 cm |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | medijapan |
| mehanizam za sporo zatvaranje | siva / dekor drvo |
| proizvođač | da |
| Voq |