Dodati proizvodi
Opis
| Model | Mini MC 8Ni (115263 / 8600034901605) |
| Tip aparata | Malolitražni bojler |
| Montaža | Nadgradni (visoka) |
| Kazan | Inox |
| Garancija | 10 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 274mm x 396mm x 266mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa 140mm |
| Sigurnosni ventil | Ne |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Elipsasta |
| Izolacija | Poliuretan debljine 15mm |
| Kapacitet | 8 L |
| Snaga elektro grejača | 1,5 kw (niklovani) |
| Radni pritisak | 0 Mpa (bespritisni) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | A |
| Ostalo | Radni termostat i termička zaštita |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 23 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 4,5 kg |
-
Detaljnije
9.020,00 RSD8.118,00 RSD -
Detaljnije141.110,00 RSD126.999,00 RSD -
- 17 %Detaljnije10.200,00 RSD8.466,00 RSD -
Detaljnije28.880,00 RSD25.992,00 RSD -
Detaljnije17.770,00 RSD15.993,00 RSD










