Dodati proizvodi
Opis
| Model | Mini EZV 10 P (345643 / 8600034906679) |
| Tip aparata | Malolitražni bojler |
| Montaža | Podgradni (niska) |
| Kazan | Polipropilen |
| Garancija | 3 godine garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 326mm x 480mm x 230mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa 190mm |
| Sigurnosni ventil | Ne |
| MG anoda | Ne |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 90mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine 15mm |
| Kapacitet | 10 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0 Mpa (bespritisni) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | A |
| Ostalo | Povezuje se isključivo na bateriju sa tri cevi |
| Štapni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 22 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 4,2 kg |
-
- 13 %Detaljnije
12.440,00 RSD10.822,80 RSD -
- 15 %Detaljnije
11.500,00 RSD9.775,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije33.900,00 RSD29.493,00 RSD -
- 15 %Detaljnije
10.960,00 RSD9.316,00 RSD -
- 13 %Detaljnije36.660,00 RSD31.894,20 RSD








