Dodati proizvodi
METALAC Hydra-Praktik RFI inox bojler 80 litara 145522
24.800,00 RSD 22.320,00 RSD
SKU: 7813
Kategorije: BOJLERI 80 LITARA, BOJLERI VERTIKALNI, METALAC BOJLERI
Oznake: 80 litara, Prohromski
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Inox |
| Garancija | 10 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 454mm x 825mm |
| Nosač / kačenje | Univerzalni / raspon rupa od 130mm do 360mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Elipsasta |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 80 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (niklovani) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Inox izlivna cev |
| Radni i sigurnosni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 175 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 20,3 kg |
-
Detaljnije34.440,00 RSD30.996,00 RSD -
Detaljnije28.880,00 RSD25.992,00 RSD -
Detaljnije25.550,00 RSD22.995,00 RSD -
Detaljnije20.550,00 RSD18.495,00 RSD -
- 13 %Detaljnije56.900,00 RSD49.503,00 RSD













