Dodati proizvodi
METALAC Hydra-Slim emajl bojler 80 litara 109921
19.990,00 RSD 17.991,00 RSD
SKU: 2371
Kategorije: BOJLERI 80 LITARA, BOJLERI VERTIKALNI, METALAC BOJLERI
Oznake: 80 litara, Emajlirani
Opis
| Tip aparata | Akumulacioni bojler |
| Montaža | Vertikalni |
| Kazan | Emajlirani |
| Garancija | 5 godina garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxV) | fi 354mm x 1149mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa od 240mm do 300mm |
| Sigurnosni ventil | Da |
| MG anoda | Da |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 72mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine od 17mm do 40mm |
| Kapacitet | 80 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0,6 Mpa (6 bari) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | C |
| Ostalo | Za potrebe racionalnog iskorišćavanja užih prostora |
| Inox izlivna cev | |
| Štapni termostat, sa spoljašnjom regulacijom temperature | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 185 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 27,1 kg |
-
Detaljnije25.550,00 RSD22.995,00 RSD -
- 13 %Detaljnije56.900,00 RSD49.503,00 RSD -
Detaljnije23.800,00 RSD21.420,00 RSD -
Detaljnije25.550,00 RSD22.995,00 RSD -
Detaljnije27.770,00 RSD24.993,00 RSD














