Dodati proizvodi
Opis
| proizvođač | Exceed |
| dimenzija tuš kabine | 80×100 cm |
| visina tuš kabine | 195 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| otvaranje | klizno |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| materijal profila | aluminijum |
| boja profila | crna, mat |
| napomena | cena je za tuš kabinu bez tuš kade |












