Dodati proizvodi
Walk In tuš paravan 70×200
10.410,00 RSD 9.369,00 RSD
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 70 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| profil | hrom sjaj |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| šifra prozvoda | KBSW70 |
SKU: 6715
Kategorije: PARAVANI, TUŠ KABINE I PARAVANI
Oznake: 200 cm, 8 mm, Providno kaljeno, Silver sjaj, Walk in
-
Detaljnije20.730,00 RSD18.657,00 RSD -
Detaljnije58.600,00 RSD52.740,00 RSD -
Detaljnije15.750,00 RSD14.175,00 RSD -
Detaljnije15.700,00 RSD14.130,00 RSD -
Detaljnije15.700,00 RSD14.130,00 RSD












