19.900,00 RSD 17.910,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilska vertikala |
| dimenzije | 40 x 30 x 135 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | antracite / oak |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
18.300,00 RSD 16.470,00 RSD
| tip proizvoda | vertikala za kupatilo |
| dimenzije | 40 x 30 x 130 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
19.600,00 RSD 17.640,00 RSD
| tip proizvoda | vertikala za kupatilo |
| dimenzije | 40 x 30 x 135 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | siva |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
13.300,00 RSD 11.970,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 40 x 50 x 30 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | white ash grey |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |