Dodati proizvodi
Opis
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 90 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, sa printom |
| profil | crni mat |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| proizvođač | Exceed |
| šifra prozvoda | KBKEX100B190 |












