11.480,00 RSD 10.332,00 RSD
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 80 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| profil | hrom sjaj |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| šifra prozvoda | KBSW80 |
12.200,00 RSD 10.980,00 RSD
21.100,00 RSD 18.990,00 RSD
10.410,00 RSD 9.369,00 RSD
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 70 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| profil | hrom sjaj |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| šifra prozvoda | KBSW70 |
13.000,00 RSD 11.700,00 RSD
17.100,00 RSD 15.390,00 RSD
14.900,00 RSD 13.410,00 RSD
13.900,00 RSD 12.510,00 RSD
13.000,00 RSD 11.700,00 RSD
12.420,00 RSD 11.178,00 RSD
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 90 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| profil | hrom sjaj |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| šifra prozvoda | KBSW90 |
14.900,00 RSD 13.410,00 RSD
15.700,00 RSD 14.130,00 RSD
13.900,00 RSD 12.510,00 RSD
12.200,00 RSD 10.980,00 RSD
17.100,00 RSD 15.390,00 RSD
15.700,00 RSD 14.130,00 RSD
15.750,00 RSD 14.175,00 RSD
| visina paravana | 200 cm |
| širina paravana | 120 cm |
| debljina stakla | 8 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| profil | hrom sjaj |
| nosač | teleskopski |
| udaljenost od paralelnog zida | 70-120 cm |
| šifra prozvoda | KBFOW120 |
22.400,00 RSD 20.160,00 RSD