Dodati proizvodi
Opis
| Model | Mini EZV 5P (344810 / 8600034906204) |
| Tip aparata | Malolitražni bojler |
| Montaža | Podgradni (niska) |
| Kazan | Polipropilen |
| Garancija | 3 godine garancije na kazan/ 25 meseci na rezervne delove |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 274mm x 406mm x 214mm |
| Nosač / kačenje | Raspon rupa 140mm |
| Sigurnosni ventil | Ne |
| MG anoda | Ne |
| Prirubnica (flanšna) | Okrugla (fi 90mm) |
| Izolacija | Poliuretan debljine 15mm |
| Kapacitet | 5 L |
| Snaga elektro grejača | 2 kw (bakarni) |
| Radni pritisak | 0 Mpa (bespritisni) |
| Radni napon: | 230 V |
| Energetski razred | A |
| Ostalo | Povezuje se isključivo na bateriju sa tri cevi |
| Štapni termostat | |
| Vreme zagrevanja vode na 75˚C: 11 min | |
| Težina upakovanog proizvoda: 3,1 kg |
Kvalitetan i pouzdan mali bojler za kuhinju po odličnoj ceni i sa garancijom.
-
Detaljnije
11.700,00 RSD10.530,00 RSD -
Detaljnije
11.100,00 RSD9.990,00 RSD -
Detaljnije22.700,00 RSD20.430,00 RSD -
Wi-FiDetaljnije34.480,00 RSD31.032,00 RSD -
Detaljnije23.800,00 RSD21.420,00 RSD









