8.890,00 RSD 8.001,00 RSD
Kupatilsko ogledalo AURA PINO 50×90 – Elegancija i tehnologija bez kompromisa
19.800,00 RSD 17.820,00 RSD
13.300,00 RSD 11.970,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 50 x 28 x 44 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | white |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |
12.200,00 RSD 10.980,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 50 x 25 x 64,5 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | white |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |
OUTLET
- 50 %
12.600,00 RSD 6.300,00 RSD
19.440,00 RSD 17.496,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilska vertikala |
| dimenzije | 50 x 30 x 135 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | iverica |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Piramida |