18.800,00 RSD 16.920,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 80 x 45 x 53 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | siva |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
21.800,00 RSD 19.620,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 80 x 7 x 53 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | antracit / oak |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
36.600,00 RSD 32.940,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 80 x 45 x 53 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | bela / crno staklo |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
- 30 %
10.600,00 RSD 7.420,00 RSD
| širina / cm: | 80 |
| visina / cm: | 60 |
| osverljenje: | led |
| montaža: | zidna |
10.000,00 RSD 9.000,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa ogledalom |
| dimenzije | 75 x 15 x 69 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | siva |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
11.000,00 RSD 9.900,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa ogledalom |
| dimenzije | 80 x 14,5 x 75 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | antracit / oak |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
35.900,00 RSD 32.310,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 80 x 45 x 55 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | black sonomo |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Denko |
- 20 %
OUTLET
16.375,00 RSD 13.100,00 RSD
- 20 %
OUTLET
14.570,00 RSD 11.656,00 RSD
- 20 %
OUTLET
16.375,00 RSD 13.100,00 RSD
- 20 %
OUTLET
14.570,00 RSD 11.656,00 RSD
- 20 %
OUTLET
16.375,00 RSD 13.100,00 RSD