22.500,00 RSD 20.250,00 RSD
| visina | 195 cm |
| dimenzija | R80 |
| debljina stakla | 6 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| materijal profila | aluminijum |
| boja profila | hrom sjaj |
| ručke | metalne hromirane |
| mogućnost montaže direktno na pločice | da |
| cena izražena za | tuš kabinu, bez tuš kade |
| šifra prozvoda | KBS501280 |
23.300,00 RSD 20.970,00 RSD
| visina | 195 cm |
| dimenzija | R90 |
| debljina stakla | 6 mm |
| vrsta stakla | kaljeno, providno |
| materijal profila | aluminijum |
| boja profila | hrom sjaj |
| ručke | metalne hromirane |
| mogućnost montaže direktno na pločice | da |
| cena izražena za | tuš kabinu, bez tuš kade |
| šifra prozvoda | KBS501290 |
23.000,00 RSD 20.700,00 RSD
CONCEPT ATLAS tuš kabina bez tuš kade
19.870,00 RSD 17.883,00 RSD
18.570,00 RSD 16.713,00 RSD
54.700,00 RSD 49.230,00 RSD
CONCEPT ABSOLUT tuš kabina sa pivot vratima
52.400,00 RSD 47.160,00 RSD
CONCEPT ABSOLUT tuš kabina sa pivot vratima
24.400,00 RSD 21.960,00 RSD
CONCEPT ATLAS tuš kabina bez tuš kade
61.400,00 RSD 55.260,00 RSD
CONCEPT ABSOLUT BLACK tuš kabina sa pivot vratima bez tuš kade
58.600,00 RSD 52.740,00 RSD
CONCEPT ABSOLUT BLACK tuš kabina sa pivot vratima bez tuš kade
20.820,00 RSD 18.738,00 RSD
20.500,00 RSD 18.450,00 RSD
19.430,00 RSD 17.487,00 RSD
19.900,00 RSD 17.910,00 RSD
20.300,00 RSD 18.270,00 RSD
20.730,00 RSD 18.657,00 RSD
19.830,00 RSD 17.847,00 RSD
19.200,00 RSD 17.280,00 RSD