27.000,00 RSD 24.300,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 65 x 48 x 53,5 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | iverica |
| boja | drvo dekor |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Piramida |
8.890,00 RSD 8.001,00 RSD
| |
| širina | 60 cm |
| visina | 80 cm |
| prekidač | senzor pokreta |
| montaža | vertikalno |
| |
Ogledalo poseduje dimer za podešavanje jačine svetlosti.
- 20 %
OUTLET
16.375,00 RSD 13.100,00 RSD
- 20 %
OUTLET
14.570,00 RSD 11.656,00 RSD
16.000,00 RSD 14.400,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilski ormarić sa umivaonikom |
| dimenzije | 55 x 38 x 52 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | medijapan |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Fenty |
17.100,00 RSD 15.390,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilska vertikala |
| dimenzije | 35 x 30 x 135 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | iverica |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Piramida |
19.440,00 RSD 17.496,00 RSD
| tip proizvoda | kupatilska vertikala |
| dimenzije | 50 x 30 x 135 cm |
| materijal fronta | medijapan |
| materijal korpusa | iverica |
| boja | bela |
| mehanizam za sporo zatvaranje | da |
| proizvođač | Piramida |
- 20 %
OUTLET
16.375,00 RSD 13.100,00 RSD
- 20 %
OUTLET
14.570,00 RSD 11.656,00 RSD